Zorganizujemy za Ciebie każde przyjęcie

Planujesz przyjęcie u siebie w domu dla swoich znajomych lub rodziny? Chcesz zaskoczyć swoich gości wspaniałym menu? Przeglądasz milion inspiracji kulinarnych, ale nie wiesz na co się zdecydować. Orientujesz się, że zabraknie Ci czasu na gotowanie. Potrzebujesz pomocy profesjonalistów! Niezależnie jak duże planujesz przyjęcie, urodziny, rocznice, babyshower, kolacja - randka, roczek, kids party, święta bożego narodzenia, kolacje biznesowe, itd pomożemy Ci ze wszystkim. Nasz doświadczony zespół sprosta każdemu wyzwaniu. Zaproponuje menu wg Twoich wytycznych. Dostarczy catering w wyznaczonym terminie pod wskazany adres. Potrzebujesz dodatkowych elementów dekoracyjnych – nie ma problemu. Daj znać. Jeszcze nigdy organizacja przyjęcia nie była tak przyjemna!
Gwarantujemy, że o te spotkanie będziecie wspominać przez wiele lat!

Sprawdź dostępność

ZAMÓW DO DOMU SZEFA KUCHNII

Chcesz zaskoczyć rodzinę, teściową, przyjaciół?
Twój gość ma wysublimowany gust kulinarny? A może chcesz zrobić wrażenie na swojej drugiej połówce? Zaskocz wszystkich, niezależnie od okoliczności zapraszając do siebie naszego szefa kuchni. To wspaniałe doświadczenie, pozwoli nie tylko Tobie poznać tajniki wydobywania smaku z potraw, ale co najważniejsze u siebie w domu poczujesz się jak restauracji z gwiazdką michelin i to z nogami na stole.
Nie musisz się martwić o składniki, przewieziemy wszystko na miejsce. Pracujemy na polskich produktach z wielkopolski, dbając o to, aby wybierać tylko certyfikowanych dostawców, dbających o zrównoważony rozwój gospodarki. To gwarantuje, że zadbamy o każdy detal. Nawet nie spodziewasz się, jakie możliwości ma Twoja domowa kuchnia.

Sprawdź dostępność